Rally Viewer

Rajd Świdnicki, co roku budzi wiele emocji wśród kibiców. Cały czas wprowadzamy dla Was nowe udogodnienia, dlatego podczas naszego rajdu będziecie mogli skorzystać z aplikacji: Rally Viewer – RSMP.

Rally Viewer to aplikacja dla fanów rajdów samochodowych. Zawiera dokładne mapy odcinków specjalnych oraz szczegółowe opisy punktów widokowych. Znajdziecie także oficjalne harmonogramy, wyniki  i aktualne informacje z rajdu. Dzięki funkcji LIVE! będziecie informowani o zdarzeniach z trasy i zmianach organizacyjnych wysyłanych bezpośrednio z rajdowego biura na wasze telefony.

Teraz będziecie mieli też znacznie łatwiej dostać się do parkingów czy punktów widokowych na trasie rajdu. Aplikacja pomaga w nawigacji i sprawi, że Rajd Świdnicki będzie dla Was jeszcze większym przeżyciem.

To nie wszystko! Razem z nami możecie tworzyć niepowtarzalny klimat wokół rajdu. Aplikacja pozwala kibicom na tworzenie własnych i wspólnych relacji. Wszystkie nagrania kibiców z różnych miejsc pozwalają stworzyć jedną spójną relację niedostępną w żaden inny sposób. Co to znaczy? Szybciej, lepiej i fajniej !

Aplikację można pobrać bezpośrednio ze sklepu Google Play (Android) lub skorzystać z mobilnej wersji aplikacji pod adresem: app.rallyviewer.com  (IOS)