Zasady bezpieczeństwa – COVID-19

1. W związku z ogłoszonym stanem epidemii na terenie Polski (rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 19 czerwca 2020 roku) Organizator 49. Rajdu Świdnickiego-KRAUSE informuje, że odcinki sportowe rozgrywane w dniach 24-25  kwietnia 2021 roku odbywają się bez udziału publiczności. Organizator prosi o przestrzeganie obowiązujących rygorów i ograniczeń oraz zaleca śledzenie przebiegu rywalizacji na stronie internetowej Rajdu www.rajdkrause.pl a także na profilach Rajdu w mediach społecznościowych.

2. Park Serwisowy funkcjonować będzie przy zachowaniu pełnych ograniczeń i obostrzeń dla publiczności, które egzekwowane będą w dwóch punktach przy ulicy Śląskiej  – przy  rondzie  Żołnierzy Wyklętych i przy wiadukcie  kolejowym. Obowiązuje rygor zakładania maseczek ochronnych i dezynfekcji rąk.

3. Uroczyste rozpoczęcie Rajdu oraz ceremonia wręczenia nagród odbędzie się  przy ograniczonej obecności zaproszonych gości i widzów zgodnie z zasadami dystansu i pod rygorem noszenia maseczek ochronnych i dezynfekcji rąk.

4. Badanie Kontrolne odbędzie się w pomieszczeniu zamkniętym bez dostępu publiczności.

5. Dostęp do Biura Rajdu i Biura Prasowego będzie ściśle kontrolowany, ograniczony i możliwy tylko dla osób uprawnionych z zachowaniem obowiązujących rygorów sanitarnych.